Works of art and furnitures from 15th to 20th century

42

Valeriano Ciai
(1928 - 2013)

Automi, 1975

36 x 45 cm
Firmato e datato in basso a destra: Ciai, 75. In cornice.
€ 200,00 / 400,00
€ 200,00